Tere tulemast Indiviori!

Ühel päeval ei nähta sõltuvust enam läbi põlguse ja häbi sotsiaalse prisma. Ühel päeval ei ole sõltuvus enam ülemaailmseks humanitaarkriisiks. Indivioris näeme oma vaimusilmas päeva, mil kõigil patsientidel ümber kogu maailma on piiramatu ligipääs kvaliteetsetele raviteenustele krooniliste tagasilangemiste ja sõltuvusega kaasuvate häirete vastu. Kuni selle päeva saabumiseni jätkame elumuutvate ravivõimaluste osas tee rajamist. Ning abiga, mida saame tervishoiuametnikelt, rahvatervise esindajatelt, poliitikakujundajatelt, maksumaksjatelt ning Teietaolistelt inimestelt, purustame tõkked, mis takistavad miljonitele inimestele üle kogu maailma ligipääsu ravile, mida neil kõige enam vaja on.

See on meie visioon. Meie oleme Indivior ning meie tähelepanu keskpunktis olete alati Teie.

Et seda visiooni teoks teha, loome oma veebilehele teie jaoks sisu eesti keeles. Nagu võite ette kujutada, võtab ülemaailmse brändi kujundamine aega. Kuni meie hoolsasti tööd teeme, et oma veebilehte tõlkida, kutsume teid külastama oma USA veebilehte, et meie kohta rohkem teada saada.

KÜSIMUS TOOTE KOHTA VÕI KÕRVALTOIMEST TEATAMINE

Patsiendi turvalisus ei ole mitte ainult kohustus… see on vastutus.

Teie abi, kui edastate tootega seotud muresid või teatate kõrvaltoimetest, mängib olulist rolli meie missioonis tagada kõigile patsientidele ligipääs kvaliteetsele ravile. Kasutame iga võimalust, et sobilike vahenditega patsiendi turvalisust jälgida.

Igasuguse turvalisusega seotud informatsiooniga, kaebustega toote kohta, meditsiinilise info küsimiseks või kõrvatoimetest teadaandmiseks võtke palun ühendust:

USA-s ja Kanadas:

PatientSafetyNA@indivior.com
Telefon: 1-877-782-6966

Igal pool mujal:

PatientSafetyROW@indivior.com
Telefon: +800 270 81 901 (Rahvusvaheline tasuta number, millele eelneb maakood)