Laipni lūdzam uzņēmumā Indivior!

Kādu dienu uz atkarību vairs neraudzīsies caur sabiedrības nicinājuma un kauna prizmu. Kādu dienu atkarība vairs nebūs globālā humānā krīze. Mēs uzņēmumā Indivior varam iztēloties dienu, kad visi pacienti visā pasaulē varēs neierobežoti piekļūt ļoti kvalitatīviem terapijas pakalpojumiem hronisku, recidivējošu stāvokļu un atkarības blakusslimību ārstēšanai. Taču līdz tai dienai mēs turpināsim izstrādāt terapijas metodikas, kas ļauj mainīt dzīvi. Un ar veselības aprūpes speciālistu, sabiedrības veselības aizsardzības darbinieku, politikas veidotāju, maksātāju un tādu cilvēku kā jūs palīdzību mēs visā pasaulē nojauksim barjeras miljoniem cilvēku ārstēšanai, kuriem tā ir nepieciešama visvairāk.

Tas ir mūsu redzējums. Mēs esam Indivior un mums vienmēr svarīgākais esat jūs.

Lai īstenotu šo redzējumu, esam apņēmušies nodrošināt šīs tīmekļa vietnes saturu latviešu valodā. Kā jau nojaušat, pasaules zīmola ieviešana prasa laiku. Kamēr mēs cītīgi strādājam pie savas tīmekļa vietnes satura tulkojuma, aicinām jūs apmeklēt mūsu ASV tīmekļa vietni, lai uzzinātu vairāk par mums.

JAUTĀJUMS PAR PRODUKTU VAI NEVĒLAMS NOTIKUMS

Pacienta drošība nav tikai pienākums. Tā ir atbildība.

Jūsu palīdzība, ziņojot par bažām saistībā ar produktiem vai nevēlamiem notikumiem, ļoti palīdz pildīt mūsu uzdevumu — visiem pacientiem pieejamas ļoti kvalitatīvas terapijas nodrošināšanu. Mēs izmantojam katru iespēju, lai, izmantojot piemērotus rīkus, uzraudzītu pacientu drošību.

Lai saņemtu informāciju par drošību, iesniegtu sūdzības par produktiem, pieprasītu medicīnisku informāciju vai ziņotu par nevēlamu notikumu, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk norādīto kontaktinformāciju:

ASV un Kanādā:

PatientSafetyNA@indivior.com
Tālrunis: 1-877-782-6966

Pārējās valstīs:

PatientSafetyROW@indivior.com
Tālrunis: +800 270 81 901 (starptautisks bezmaksas tālruņa numurs, kam priekšā jāliek valsts kods)