Sveiki atvykę į „Indivior“.

Ateis laikas, kai į priklausomybes nebebus žiūrima per socialinę paniekos ir gėdos prizmę. Ateis diena, kai priklausomybės nebebus pasaulinė žmonijos nelaimė. Mes, „Indivior“, įsivaizduojame tą dieną, kai viso pasaulio pacientai, sergantys lėtinėmis recidyvinėmis ir gretutinėmis priklausomybės ligomis, turės neribotą prieigą prie aukštos kokybės gydymo paslaugų. Bet iki to laiko ir toliau darbuosimės inicijuodami gyvenimą keičiantį gydymą. Su sveikatos priežiūros specialistais, visuomenės sveikatos bendruomene, politikais, mokesčių mokėtojais bei tokiais žmonėmis kaip Jūs sieksime pašalinti kliūtis gydymui visame pasaulyje milijonams žmonių, kuriems to labai reikia.

Tai mūsų vizija. Esame „Indivior“, todėl mūsų dėmesys visada skirtas Jums.

Siekdami įgyvendinti šią viziją, esame pasiryžę teikti medžiagą mūsų internetinėje svetainėje lietuvių kalba. Tikriausiai suprantate, kad prekės ženklo įgyvendinimui pasauliniu mastu reikia laiko. Todėl, kol kruopščiai dirbame versdami savo svetainę, kviečiame apsilankyti mūsų JAV svetainėje, kad galėtumėte apie mus sužinoti daugiau.

UŽKLAUSA APIE PRODUKTĄ ARBA NEPAGEIDAUJAMĄ REIŠKINĮ

Pacientų sauga – ne tik pareiga … tai – atsakomybė.

Jūsų pagalba pranešant apie problemas ar nepageidaujamus reiškinius, susijusius su produktu, atlieka svarbų vaidmenį mums siekiant užtikrinti, kad visi pacientai gautų aukštos kokybės gydymo paslaugas. Todėl naudojamės kiekviena galimybe, kad atitinkamomis priemonėmis galėtume stebėti pacientų saugą.

Jei norite gauti bet kokios su sauga susijusios informacijos, turite skundų dėl produktų, norite pasiteirauti dėl medicininės informacijos arba pranešti apie nepageidaujamą reiškinį, prašome kreiptis:

JAV ir Kanadoje:

PatientSafetyNA@indivior.com
Tel. 1-877-782-6966

Kitose šalyse:

PatientSafetyROW@indivior.com
Tel. +800 270 81 901 (tarptautinis nemokamas telefono numeris, prieš kurį renkamas šalies kodas)