Vitajte v spoločnosti Indivior.

Jedného dňa sa už závislosť nebude vnímať so spoločenským opovrhnutím a ako hanba. Jedného dňa už závislosť nebude globálnou humanitárnou krízou. V spoločnosti Indivior máme víziu, že raz budú mať všetci pacienti na celom svete neobmedzený prístup k vysokokvalitnej zdravotnej starostlivosti v prípade chronických recidivujúcich stavov a multimorbidity závislosti. Kým sa tak stane, budeme aj naďalej priekopníkmi v oblasti liečebných postupov, ktoré menia život pacientov. A s pomocou zdravotníckych pracovníkov, zdravotníckej komunity, politických činiteľov, platiteľov a ľudí, ako ste vy, prelomíme bariéry zabraňujúce liečbe miliónov ľudí na celom svete, ktorí ju najviac potrebujú.

To je naša vízia. Sme spoločnosť Indivior a vy ste pre nás stredobodom.

S cieľom naplniť túto víziu vám chceme ponúknuť obsah našich webových stránok v slovenčine. Zavádzanie celosvetovej značky si však vyžaduje určitý čas. Kým usilovne pracujeme na preklade webovej stránky, navštívte našu webovú stránku pre USA, kde sa o nás dozviete viac.

OTÁZKA V SÚVISLOSTI S PRODUKTOM ALEBO NEŽIADUCA UDALOSŤ

Bezpečnosť pacientov nie je len povinnosťou – je zodpovednosťou.

Vaša pomoc pri nahlasovaní obáv v súvislosti s produktmi alebo nežiaducich udalostí zohráva kľúčovú úlohu pri našom poslaní zabezpečiť všetkým pacientom prístup k vysokokvalitným liečebným postupom. Pomocou vhodných nástrojov pri každej príležitosti sledujeme bezpečnosť pacientov.

Ak chcete získať informácie týkajúce sa bezpečnosti, v prípade sťažností v súvislosti s produktmi alebo ak chcete požiadať o lekárske informácie či nahlásiť nežiaducu udalosť, kontaktujte:

USA a Kanada:

PatientSafetyNA@indivior.com
Telefón: 1-877-782-6966

Všetky ostatné krajiny:

PatientSafetyROW@indivior.com
Telefón: +800 270 81 901 (medzinárodné bezplatné číslo so zadaním telefónnej predvoľby krajiny pred číslom)